Скорботна звістка про загибель воїна з Тернопільщини вразила серця місцевих мешканців. Олег Кузьмич Омельчук, захищаючи українську землю від російської агресії, віддав своє життя на полі бою.

Омельчук Олег Кузьмич був народжений в селі Літовище в багатодітній родині. Він відзначався своєю працьовитістю, щирістю та турботою про близьких. Після одруження разом із дружиною вони проживали на Львівщині, у Жовківському районі. Обидва працювали за кордоном, але завжди залишались вірними своїй рідній землі.

Важливим моментом в житті Олега було народження доньки, яка стала джерелом його радості. Омельчук провів велику частину своєї військової служби на передовій, завжди готовий стояти на захисті своєї країни. Своїми діями він заслужив звання Героя.

Нещодавно, виконуючи бойове завдання у Запорізькій області, Олег Кузьмич загинув. Його самопожертва і мужність віддавши життя за волю та незалежність України зколихнули до глибини душі.

Поховання полеглого Героя відбудеться у селі Нова Скварява на Львівщині, де зібралися родина, близькі та всі ті, хто знав Олега. Усі вони вшанують пам’ять воїна, який з великою відданістю та гордістю служив своїй Батьківщині.

Сьогодні у Тернопільському краї пролягла траурна стрічка. Слова скорботи та щирі співчуття звучать в кожному куточку регіону. Олег Кузьмич Омельчук став символом жертовності, сили та відданості українського воїна.

Ми вшановуємо пам’ять Олега Кузьмича Омельчука, якого втратили у боротьбі за мир і свободу. Він став прикладом для нас у відстоюванні нашої країни від агресора. Його самопожертва та героїзм назавжди залишаться в серцях нащадків.