27 січня 2024 року Тернопільщина попрощалась ще з одним героєм, Іваном Гордовським, 25-річний захисник з села Маневе назавжди повернувся додому на щиті. Його молоде життя обірвалося під час ракетного удару в області Мирнограду. Борсуківська громада виражає глибокі співчуття родині та висловлює вдячність за його самовідданість заради свободи та незалежності України.

Борсуківська громада оплакує втрату свого сина, загиблого на передовій у Мирнограді сходу України

Вчора, 27 січня 2024 року, Борсуківська громада попрощалась із ще одним своїм сином, Гордовським Іваном Олександровичем, народженим 9 червня 1998 року в селі Маневе. Новина про його трагічну загибель під час виконання службових обов’язків вразила серце кожного місцевого мешканця.

За словами Тані Клюк, жительки Борсуківської громади, життя Гордовського обірвалося через ракетний удар противника в районі населеного пункту Мирноград Покровського району Донецької області. Загибель юного героя залишила пустоту в серцях рідних та друзів.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Тернопільщина виражає щирі молитовні співчуття рідним та близьким воїна Гордовського, поділяє біль втрати і висловлює подяку за його самовідданість в захисті країни. Це черговий герой, що віддав своє молоде життя заради миру та безпеки нашого народу і повернувся додому На Щиті.

Сумуючи і разом висловлюючи подяку за службу Гордовського, ми пам’ятатимемо його як справжнього героя, що взяв на себе важку відповідальність за майбутнє своєї країни. Його велика жертва молодого життя залишиться невичерпним джерелом гордості та вдячності в серцях нас всіх.