Сумна звістка з фронту – 28 грудня, у зоні бойових дій загинув солдат з Тернопільщини, Микола Марценишин. Його життя обірвалося під час виконання бойового завдання через влучання ворожого дрону.

Скорботна втрата: Солдат Микола Марценишин став Героєм захисника України

28 грудня, стала відома трагічна новина – загинув солдат з Тернопільщини, Микола Марценишин. Його життя вимкнулося під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Новодарівка на Запоріжжі. Микола Марценишин, кулеметник із с. Лопушно Лановецької громади, народився у 1990 році.

Звістка про загибель солдата надійшла від Лановецької міської ради, яка висловила глибоке сумління та висловила слова підтримки рідним і близьким Героя. Солдат Микола Марценишин загинув внаслідок влучання ворожого дрону, виконуючи своє військове завдання.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

У повідомленні місцевої ради зазначено: “Життя кулеметника обірвалося під час виконання бойового завдання. В скорботі схиляємо голови перед світлою пам’яттю Героя. Вічна йому слава”.

Спільнота висловлює щирі співчуття рідним і близьким Миколи Марценишина. Його втрата – велика втрата для українського народу, і його подвиг завжди залишиться в пам’яті та серцях тих, хто цінує відданість і героїзм.