Міський голова Тернополя, Сергій Надал, оголосив про загибель Героя Кочана Олега Васильовича під час виконання бойового завдання у Донецькій області. Місто висловлює глибоке співчуття родині та близьким загиблого захисника.

Тернопіль втратив Героя: пам’ять про Кочана Олега Васильовича

Ще одна сумна звістка облетіла Тернопільську область, а серця містян наповнили жаль і смуток. Міський голова Тернополя, Сергій Надал, оголосив про трагічну загибель Героя, Кочана Олега Васильовича, який віддало своє життя у боротьбі за свободу та незалежність нашої рідної країни.

Кочан Олег Васильович, народився 15 жовтня 1988 року, і його життя обірвалося 25 вересня внаслідок виконання бойового завдання у Донецькій області. Служити Україні та захищати її від агресорів було завданням, яке він виконував з великою відданістю та мужністю.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Від імені міста Тернополя та його громади, Сергій Надал висловив щирі співчуття родині та близьким Героя. Спогади про Кочана Олега Васильовича завжди будуть жити в серцях тих, хто знав його та був свідком його великодушності та самовідданості.

Слова “Вічна пам’ять нашому Герою!” несли в собі не лише скорботу, але й незгасаючий вдячний стяг за життя та відвагу Кочана Олега Васильовича.