Кременецька громада сьогодні скорбить та відзначає день втрати – Героя, Василя Геннадійовича Ковальчука, який загинув у боротьбі у Запорізькій області. Його відданість миру і свободі назавжди залишиться в серцях нас усіх.

Пам’ять про захисника, який віддав життя за мир і свободу

Кременецька громадо, ґрунтовно зворушена, сьогодні відзначає день втрати. На чолі з селом Великі Млинівці, ми втратили одного з наших власних, Героя, захисника – Василя Геннадійовича Ковальчука, 1985 року народження.

Його життя перервалося на полях боротьби у Запорізькій області. Слова не можуть виразити глибокої скорботи, яка наповнила серця кожного з нас. Герой, який віддавав своє життя за мир і свободу, залишиться в наших серцях назавжди.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Попередні плани щодо місця, дати та часу проведення прощання з Героєм будуть надані пізніше, але вже зараз ми стоїмо пліч-о-пліч з рідними, близькими, друзями та всіма, хто знав і поважав Василя.

Нехай сила супроводжує їх у цей важкий час. У нашій спільній скорботі ми знаходимо силу й надію, а добра та світла пам’ять про Героя назавжди буде плекати наше спільне спадщину.