16 вересня чернихівці втратили свого сміливого співвітчизника, Василя Макуха, який віддав своє життя на фронті в боротьбі за українську незалежність. Співчуваємо його рідним та близьким.

Герой нашого міста: чернихівчанин Василь Макух віддав життя за Україну

16 вересня стала сумною датою для Збаразької громади, коли ще одного мужнього сина України, Василя Макуха, забрала війна, яка триває на сході країни. Про цю трагедію повідомив Роман Полікровський на своїй сторінці в мережі Фейсбук.

Василь Макух був чернихівчанином і старшим навідником гармати в військовій частині А 2943. Його сила, відвага і вірність Україні завжди були взірцем для багатьох. Трагедія сталася під час боїв за українську незалежність поблизу населеного пункту Предтечине Краматорського району Донецької області.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

У листопаді Василь мав святкувати свій 40-річний ювілей, але війна, яка не знає пощади, обірвала його молоде життя у розквіті сил. Нині безжальна війна залишила маленьку донечку, дружину, матір та всю родину Героя в смутку та болі від втрати.

Спільнота чернихівців щиро співчуває рідним і близьким Василя Макуха, розділяє неймовірний біль втрати дорогої людини. Вічна пам’ять і вдячність Герою, який віддав своє життя за нашу Україну, за її свободу та незалежність.