Тернопільська область знову засмучена трагічною новиною, коли стало відомо про смерть воїна Сергія Степановича Новака, який отримав важкі поранення у бою та помер в столичному госпіталі. Про цю звістку розповіли на офіційній сторінці Підгороднянської об’єднаної територіальної громади у Facebook.

Смуток та вшанування пам’яті захисника Сергія Степановича Новака на Тернопільщині

Сергій Степанович, який був мешканцем села Великий Ходачків, зростав у великій багатодітній родині. Після смерті батьків, він проживав у будинку своєї сестри разом із її сім’єю. У травні 2022 року Сергій Степанович був призваний до Збройних сил України.

12 липня 2023 року, під час бою поблизу Куп’янська, воїн отримав серйозні поранення, що змусили його бути госпіталізованим на лікування у Харківський госпіталь. Однак його стан був дуже важкий, тож його транспортували до Києва, де лікарі боролися за його життя. На жаль, всі зусилля медичного персоналу були марними, і Сергій Степанович помер у Київському госпіталі.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Звістка про непоправну втрату воїна Сергія Степановича Новака викликала хвилю суму та зітхань у серцях багатьох. Громада села Новоставці готова вшанувати пам’ять свого захисника та віддати йому останні почесті. Деталі щодо часу зустрічі та проведення живого коридору будуть повідомлені додатково.

Звітуємо про нашу глибоку прикрість та сум у зв’язку з втратою Сергія Степановича Новака та співчуваємо його рідним та близьким. Нехай його світла душа спочиває з миром, і молитовно вшановуємо його великий внесок у захист Батьківщини.

Просимо молитов за новопредставленного воїна-Сергія! Слава новітнім Героям України!