Вчора, 21 серпня, життя жителя села Дзвинячка Степана Квасного було відірване на війні. Він став ще однією жертвою в боротьбі за свободу та незалежність України.

Степан Квасний – герой, що віддав життя за Україну

Війна завдає болючі удари, забираючи найкращих з нас. Вчора, 21 серпня, стало відомо про ще одну велику втрату. Степан Квасний, мужній і відданий захисник України, загинув на передовій, віддавши своє життя за рідну землю.

Інформацію про цю трагедію оприлюднили на Facebook-сторінці Другого відділу Чортківського Територіального центру з комплектування та соціального захисту. У своєму повідомленні вони зазначили: “Відданий військовій присязі на вірність українському народу, мужньо виконавши військовий обов’язок в бою за Україну, її свободу і незалежність, 21 серпня 2023 року загинув старший солдат Квасний Степан Тарасович, 1978 року народження. Щирі співчуття рідним та близьким, розділяємо біль їх непоправної втрати.”

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Степан Квасний став героєм, віддавши своє життя за боротьбу за Україну. Він став символом невмирущої волі та патріотизму. Світла пам’ять про нього назавжди залишиться в серцях тих, хто пам’ятатиме про жертви, зроблені на шляху до вільної і незалежної країни.

Зібравши навколо себе багатошаровий шар болю та віри, ми пам’ятатимемо героїчні вчинки Степана Квасного та всіх тих, хто ставив і ставить на карту своє життя в ім’я майбутнього України. Його втрата – це наш спільний сум і біль, і відданість цій справі завдяки йому зміцниться ще більше.

Вічна пам’ять Степану Квасному, який завжди буде в серцях тих, хто бореться за нашу державу. Нехай земля йому буде пухом.