Капітан військової служби Сергій Дунай, командир взводу з Тернопільщини, став жертвою мінометно-артилерійського обстрілу позицій ЗСУ в Луганській області. Його загибель призвела до глибокого суму та висловлення співчуття родині та близьким, водночас підкреслюючи його величезну жертовну військову службу і відданість Батьківщині.

Україна оплакує втрату героя, який віддав життя за свою Батьківщину

Україна знову оплакує втрату одного зі своїх синів з Тернопільщини – загинув командир взводу Сергій Дунай. Трагічну новину про його загибель повідомив голова Збаразької ОТГ Роман Полікровський, висловлюючи глибокі співчуття родині загиблого та високу вдячність за його військову службу.

Сергій Дунай, 51-річний капітан військової служби та мешканець села Карначівка, Збаражчини, став жертвою мінометно-артилерійського обстрілу позицій Збройних Сил України неподалік села Діброва, Сєвєродонецького району Луганської області. Поранення, які він отримав, виявилися фатальними, несумісними з життям.

У знак вшанування загиблого героя, 7 червня його тіло буде доставлено до скверу Героїв міста Збаража, де о 12:00 годині відбудеться прощання. Після цього траурний кортеж відправиться до Лановця, а потім до рідної оселі в селі Карначівка. Похорон заплановано на 8 червня о 10:00 годині в Церкві Успіння Божої Матері.

У цей скорботний момент українська громада висловлює щирі співчуття родині та близьким Сергія Дуная. Він завжди буде пам’ятатись як справжній герой, відданий службі своїй Батьківщині. Нехай його душа спочиває вічному спокої. Велика подяка за його жертовну військову службу, яка стала прикладом мужності та патріотизму для всіх українців. Слава Герою України! Вічна пам’ять воїну полеглому за Батьківщину!