Уродженець Чорткова, реконструктор та воїн Роман Кулик, втратив життя на фронті. Його товариш Олександр Іванюк висловив слова пам’яті та визнав його мужність та доброту.

Його товариш Олександр Іванюк повідомив про втрату та згадав подвиг Романа

На фронті загинув Роман Кулик, уродженець Чорткова, реконструктор та воїн. Трагічну звістку повідомив його товариш Олександр Іванюк. У своєму відомості він наголосив на доброті та щедрості Романа, навіть у складних життєвих обставинах.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

«Друзі, на фронті загинув багатьом відомий нам друг, реконструктор та воїн Роман Кулик. Родом з Чорткова. По дитячому був наївний, дещо дивакуватий, але надзвичайно добрий і щедрий. Хоча нелегке життя, його мало б зробити черствим і навігласом. На жаль, ми разом багато чого не встигли зробити і відтворити, але спи спокійно… ми тебе памятатимемо. Згадуватимемо, коли будемо цілитися. Ти пішов як МУЖЧИНА, як ВОЇН! Смерть твоя, найкраща зі всіх!», – написав Іванюк.

Його смерть залишає за собою болючий порожній простір, і хоча спільнота не встигла відзначити всі його досягнення, його пам’ять буде жити серед тих, хто знаходився поруч з ним.

Просимо молитов за новопредставленого воїна Романа. Вічна і Світла пам’ять полеглому за Україну захиснику!