28-річний бучачанин Тарас Єднак загинув на фронті під час боротьби за свободу і незалежність. Його смерть стала ще однією трагедією, яка струсила Бучацьку громаду. Завтра Герой буде привезений до рідного міста, де йому віддадуть останню шану.

Бучацька громада скорбить з приводу втрати молодого героя

Бучацька громада оплакує втрату ще одного молодого героя, який віддав життя на фронті. 28-річний Тарас Єднак, місцевий житель, загинув 13 червня в районі Білогорівка на Луганщині, боронячи нашу свободу та незалежність. Про це повідомили на офіційній сторінці Бучацької громади.

Втрата юного героя стала болючим ударом для місцевої спільноти, яка уже зазнала численних втрат у цій небезпечній боротьбі. “Одна за одною до Бучацької громади надходять трагічні новини з фронту. За нашу свободу і незалежність віддав життя 28-річний бучачанин Тарас Єднак”, – йдеться у зворушливому повідомленні.

Родина, друзі та співвітчизники зібралися разом, щоб вшанувати пам’ять загиблого героя. Завтра, 6 липня, орієнтовно о 9 годині ранку, тіло Тараса Єднака буде привезено до Бучача. Кортеж пройде через село Борщів та селище Цукровий завод і зупиниться біля Церкви Покрови у Бучачі. Там всі бажаючі зможуть висловити свою останню шану герою, який віддав своє життя за майбутнє України.

Смерть Тараса Єднака стала прискореною нагадівкою про важливість та вартість жертовності, яку приносять наші воїни на фронті. Кожна втрата є невимовним горем для рідних та близьких, але й символом нашої непохитної волі та визначеності.

Ми, разом з Бучацькою громадою, висловлюємо наші щирі співчуття родині Тараса Єднака. Нехай його самовідданість, мужність та жертовність завжди залишаються в наших серцях як великий приклад патріотизму та любові до нашої Батьківщини.

Світла пам’ять, Тарасе Єднаку! Вічна слава героям!