У Марійському духовному центрі «Зарваниця» відбулася щорічна всеукраїнська проща, яка зібрала тисячі паломників з усієї країни та закордонних гостей. Учасники молилися за перемогу України у війні та отримання Божого благословення для українського народу. Зустріч з молоддю була відзначена словами підтримки від голови організаційного комітету Світового Дня Молоді та волонтерів. Глава УГКЦ Блаженніший Святослав очолив Архієрейську Божественну літургію та закликав присутніх знайти силу та підтримку у Богородиці Зарваницькій у цей болючий період історії України.

Участь тисяч прочан та закордонних гостей у молитві та підтримці

У Марійському духовному центрі «Зарваниця» відбулася традиційна всеукраїнська проща, яка зібрала тисячі паломників з усієї країни та закордонних гостей. Проща, що тривала з 15 по 16 липня, стала особливою подією для віруючих, які зібралися молитися за перемогу України у війні та отримати Боже благословення для українського народу.

У суботу відбулася зустріч з молоддю, під час якої голова організаційного комітету Світового Дня Молоді, єпископ-помічник Лісабонського Амеріко Мануєль Алвес Агуяр та волонтери Світового Дня Молоді висловили слова підтримки та мотивації. Захід також відвідали єпископи УГКЦ та РКЦ в Україні, що підкреслює важливість єднання та спільної молитви всіх християн.

У неділю відбулася Архієрейська Божественна літургія під проводом Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава Шевчука. В своїй проповіді Владика наголосив на великому значенні прощі та молитви в цей важкий період для України. Він закликав присутніх відчути, що Бог завжди поруч з українським народом і дав зброю для перемоги.

Традиційна проща в Марійському духовному центрі «Зарваниця» стала символом єднання, молитви та сподівання на краще майбутнє України. Участь тисяч прочан з різних куточків країни та закордонних гостей свідчить про важливість релігійної свободи та права кожного сповідувати свою релігію у нашій країні.

Вітаємо братів-греко-католиків з значущою подією в житті церкви та кожного християнина!