Всього за декілька годин в Ізраїлі відбулась серія терактів: в Єрусалимі, біля Квіткових воріт, терорист напав на правоохоронців, в Йорданській долині затримано терориста, яких хотів напасти на військову базу, а в Хевроні двоє озброєних терористів намагалися напасти на бійців прикордонної служби, але, на щастя, їх вчасно зупинили.

Отець Роман Будзинський висловив сердечні співчуття народу Ізраїлю та закликав всіх вірян до молитви за мир на Святій Землі:

«Мало не що дня ми чуємо страшну вістку про черговий теракт. І знову ми отримали сумну звістку про криваві події в Ізраїлі.

Теракт – це дія спрямована проти держави або певної міжнародної організації, чи релігійної течії. Православна церква рішуче засуджує будь-які прояви насильства та посягання на людські, Богом дані, права і свободи. Людське життя – недоторканна цінність, тому жодні причини не можуть виправдати цих жахливих злочинів проти людей.

Тероризм і теракти на теперішній час засуджуються всіма традиційними релігіями світу і для християн, і для мусульман, і для юдеїв є актуальною заповідь «Не вбий». Терорист свідомо порушує цю заповідь і кидає виклик не тільки державі чи суспільству, але й Богові. Церква закликає всіх віруючих до молитви за скоріше одужання постраждалих, а також припинення безглуздих і жорстоких актів насильства, і розкаяння організаторів та виконавців.

Висловлюю щирі співчуття сім’ям і близьким загиблих та постраждалих в наслідок терористичних актів. Тероризм не має жодного виправдання.»

Прес-служба сайту