Тернопіль сумує через втрату свого сина, Степана Цюру, який віддав своє життя, захищаючи Україну на передовій фронту. Він став символом патріотизму та незламності, а його загибель нагадує про високу ціну, яку платять наші солдати за свободу країни. Міський голова висловив щирі співчуття рідним Героя та віддає шану його відвазі та жертовності. Степан Цюра залишиться в серцях тернополян як символ мужності та патріотизму.

Вшановуємо відвагу і самопожертву загиблого солдата

Тернопіль схвильований та перебуває в глибокому сумі за втратою одного зі своїх синів, Степана Цюри, який віддав своє життя у боротьбі на передовій фронту. Трагічну новину про загибель відважного солдата передав міський голова Сергій Надал, висловивши щирі співчуття рідним та близьким Героя.

Цюра Степан Володимирович, народився 23 вересня 1982 року, став справжнім символом патріотизму та незламності. Він віддав своє молоде життя під час виконання бойового завдання в Донецькій області. Його самопожертва та мужність стали втіленням найвищих цінностей, які має сучасна Україна.

Тернополяни не можуть приховати свою глибоку скорботу та висловлюють повагу загиблому Герою, мер міста написав: “Схиляю низько голову перед світлою пам’яттю захисника!”. Ці слова відображають громадський настрій, сповнений поваги та вдячності Степану Цюрі за його відвагу та жертовність.

Загибель Степана Цюри стала великою втратою не лише для його рідних та близьких, а й для всього Тернополя. Вона нагадує нам про високу ціну, яку платять наші солдати, захищаючи незалежність та свободу України.

Нехай пам’ять про Степана Цюру буде назавжди викарбувана в серцях тернополян, нагадуючи нам про жертовність та мужність наших Героїв. Хай він стане символом мужності та патріотизму для майбутніх поколінь, які продовжуватимуть змінювати нашу країну на краще.

Ми молитовно також висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким Степана Цюри і разом з ними переживаємо втрату Героя. Хай земля прийме тіло воїна, а його жертва не буде забута ніколи.

Слава Героям!