6 березня, Преосвященнійший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською і Тернопільською єпархіями Української Автокефальної Православної Церкви, у архієрейській резиденції чоловічого монастиря Різдва Христового в м. Тернополі (вул. Руська, 22), прийняв з робочим візитом голову Тернопільського осередку Всеукраїнської екологічної ліги, доктора медичних наук, професора Степана Несторовича Вадзюка та активіста даної екологічної ліги Антона Антоновича Лучку.

В ході зустрічі, за ініціативи Тернопільського осередку Всеукраїнської екологічної ліги, сторони обговорили питання відзначення, із залученням широкої громадськості та Церков, Всесвітнього дня водних ресурсів під гаслом: “Вода, Життя, Єднання”. Всесвітній день водних ресурсів запроваджений Генеральною Асамблеєю ООН в 1993 році і щорічно відзначається у світі 22 березня.

Учасники зустрічі узгодили спільні дії щодо відзначення 22 березня Всесвітнього дня водних ресурсів, проведення молебню за Україну та безпечне екологічне життя, організацію за участі громадськості прибирання берегів рік та інших водоймищ.

Владика Віктор підтримав і  благословив організацію заходів з відзначення Всесвітнього дня водних ресурсів, подякував представникам Тернопільського осередку Всеукраїнської екологічної ліги за виявлену з їх боку ініціативу та небайдужість щодо захисту водних ресурсів, повідомив про те, що до відповідних заходів долучаться духовенство і вірні Тернопільської єпархії УАПЦ та висловив сподівання що участь у цих життєво важливих заходах приймуть і представники інших діючих на Тернопільщині Церков.

Зустріч пройшла в дружній та теплій обстановці, а на її завершення, сторони домовились і надалі підтримувати співпрацю в галузі збереження  природних ресурсів та безпечного екологічного середовища.