Не ви Мене обрали, а Я вас обрав…” (Ін.15,16)
 
21 жовтня виповнюється 10 років з дня ієрейських свячень  о. Романа Будзинського,  настоятеля храму святих Жон-Мироносиць с. Почапинці Тернопільської єпархії УАПЦ.
 
Всечесний отче Романе, вітаємо вас!
 
День сьогоднішній знаменний на Вашу адресу, отче, надходять багато поздоровлень. Усі вони сповнені глибокої любові й поваги до Вас. Тож і ми, Ваші співслужителі й співбрати, щиро долучаємо свій голос до них, вітаючи із ювілеєм, – 10-річчям з дня хіротонії.
 
Господь наш Ісус Христос встановив у Церкві Своїй особливий прошарок  людей, яким дані були обов’язки бути у ній в достоїнстві вчителями, духовними керівниками і священнослужителями (Мф.28,19-20). Пастирське служіння як за своєю метою, так і за своїм предметом, є не що інше, як продовження Христового служіння по спасінню роду людського. Пастир є будівничий таїн Божих, вчитель віри і благочестя, і через нього сходять благодатні дари на людей і світло Христове просвічує їх. Він є посередником між Богом й людьми. Тож бачимо, якими достоїнствами і повноваженнями наділені пастирі, водночас  яка велика відповідальність лежить на них перед Господом за ввірену їм паству; священик уже не може належати сам собі, бо в нього є  паства, тим паче, коли ця паства має його за свого духовного провідника.
 
Тож дорогий наш отче Романе! Ще раз прийміть від усіх нас, від усієї повноти Нашої єпархії, найщиріші вітання. Нехай Всемилостивий Господь, Який поставив Вас на цей величний шлях священства й надалі буде проливати на Вас Свою любов, і буде обдаровувати Вас Своїми щедрими дарами.
 
Бажаємо Вам міцного здоров’я, духовної кріпості і любові від Всещедрого Господа на  многії  і  благії  літа!   
 
Прес-служба Тернопільської єпархії УАПЦ