Для кожного громадянина нашої Держави, прапор – це символ свободи і боротьби за незалежність. Він є втіленням національної єдності, честі та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення.

З нагоди Дня Державного прапора, в Тернополі відбувся урочистий захід. Загальнонаціональною хвилиною мовчання вшанували загиблих воїнів й урочисто підняли Український стяг у парку «Сопільче».

Також присутнім продемонстрували прапори різних епох, починаючи від часів Київської Русі і до Незалежності.

“Український прапор став синонімом слова «незалежність». Наші воїни незламно виборюють волю українського народу під синіми й жовтими кольорами. Наш стяг майорить по всьому світу, бо саме він є одним із символів стійкості та непереможності. Впевнений, що незабаром український прапор знову повернеться в усі міста нашої країни. Слава Україні!”, — сказав начальник Тернопільської ОВА Володимир Труш.

До свята доєдналися військові, представники силових структур, правоохоронних органів, духовенства, а також рідні загиблих воїнів з Тернопільщини. Під час заходу Володимир Труш вручив державні нагороди рідним загиблих військовослужбовців.

Офіційний сайт Тернопільської обласної військової адміністрації