На Тернопільщині попрощались одразу зі шістьома загиблими Героями. Про це повідомили в Тернопільській ОВА.

«Тернопільщина попрощалась з шістьма загиблими. Микола Чаплюк, Сергій Прокоп’юк, Ярослав Качуровський, Василь Гнатишин, Орест Клошник та Анатолій Мокрицький віддали свої життя за волю нашої країни! Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким військових! Вічна шана усім Героям України! Пам’ятаємо!», — йдеться у повідомленні.

МОЛИТВА ЗА УКРАЇНСЬКОГО ВОЇНА

Передвічний Творче, Боже миру і добра, своєю незбагненною потугою стань сьогодні на захист твоїх вірних синів і доньок, що, ризикуючи власним життям, стали на захист свого народу.

Будь для кожного з них силою і міццю, вірною опорою у миті випробувань і світлим обрієм у сутінках загроз. Увінчай їхні зусилля перемогою добра над злом, правди над брехнею, справедливості над кривдою. Підведи кожного, хто спіткнеться; поверни кожного, хто загубиться; звесели кожного, зраненого серцем; воскресіння даруй усім полеглим за своїх братів і сестер. Зроби їх надійною опорою для українського народу – його щитом і його надією. А в грізному клекоті бою дай кожному з них сили й відваги не зійти з дороги, що веде до остаточної перемоги.

Боже, нехай буде завтра, і нехай буде мирний світанок, а на його сторожі нехай вірно стоїть відважний захисник України – український воїн!

Пресслужба Тернопільської Єпархії ПЦУ