Сумна звістка знову прилетіла на Тернопільщину. У бою з ворогом на Донеччині загинув військовий з Тернопільщини Жолондек Сергій Мирославович. Трагічну звістку повідомили на Facebook-сторінці Чортківської міської ради.

“Щоразу, коли до Чорткова приходить звістка про загибель військовослужбовця – до останнього не віриться, що це відбувається з нами. Вся громада знову у скорботі. Від рук окупантів загинув чортків’янин Жолондек Сергій Мирославович. Жолондек Сергій (7.05.1980 р.н.) був призваний на військову службу під час мобілізації Чортківським РТЦК та СП 18 липня цього року. Служив стрільцем 9 парашутно-десантної роти 3 парашутно-десантного батальйону”, – повідомляють у дописі.


“Сергій ріс у багатодітній сім’ї – усього їх було шестеро. Його старший брат пішов захищати Україну від російських загарбників ще на початку війни вісім років тому. Під час бойових дій отримав контузію, через яку згодом загинув. Тож Сергій пішов стопами брата боронити Україну вже з початком повномасштабного вторгнення… Загинув Герой 2 жовтня від отриманих поранень, несумісних з життям, під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Ямполівка Краматорського району Донецької області. У воїна залишились батьки, дружина, син, брати та сестри…”, – повідомляють у міській раді.

Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким та побратимам. Вічна пам’ять Герою!..