Урочисте відкриття пам’ятника Олександру Мацієвському вразило серця та залишило живе свідчення відданості та героїзму. Мати загиблого героя ділиться тугою та гордістю за сина, який віддав усе за Україну.

Герой України, полеглий за Славу України: відданість та незламність захисника

Вчора в Києві відкрили неймовірний пам’ятник – символ відданості, героїзму та невгамовної любові до України.

Олександр Мацієвський, Герой України, поліг розстріляний в притул за славу нашої країни. Його вражаюча скульптура, яка стоїть на території Київської фортеці, є живим свідченням беззаперечної відданості та незламності.

Мати героя була присутня на урочистому відкритті. Її слова наповнені гордістю та тугою – син, до останнього миті свого життя, любив свою країну та віддавав їй все, захищаючи від російських окупантів.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

“Я знайшла в собі сили й подивилася це відео і я порівнювала. Коли я була на упізнанні тіла, то з плеча дві дірки пробиті в серце, з другого плеча пробиті дві, у правому боку дірка, а голова була провалена. Лиця не було, була тільки ця брова і в нього навіть наклейка там. Його груди, його фігуру, руки я впізнала”, – сказала мати героя.

Нехай цей пам’ятник завжди нагадує нам про жертовність наших справжніх героїв. Пам’ятаймо та шануймо тих, хто помер за славу України!

Героям Слава – Саша!