У цій статті розглядається значення істинної віри і переваги, які вона надає. Істинна віра дозволяє нам вірити в Бога як Отця, Вседержителя і Провидця, вірити, що наше життя знаходиться в Його руках і все посилається Богом. Вона також надає нам моральну настанову, щоб будувати своє життя згідно з величчю Божою і берегти свою душу від спокус і випробувань. Ця стаття пропонує нам зберігати, зігрівати і примножувати нашу істинну віру як дар Божий.

Бережіть, зігрівайте, примножуйте – дар Божий істинної віри

Істинна віра здатна творити чудеса. Істинна віра приємна для Бога і спасительна для нас. Ми виховані в православній вірі, але її, як дар Божий, потрібно берегти, зігрівати й примножувати. Однієї віри, без істинно християнського життя, недостатньо, слід показувати свою віру в справах і справами свідчити про свою віру.

Які ж переваги дає нам істинна віра? Хто істинно вірує в Бога Отця, Вседержителя і Провидця, той переконаний, що його життя, отримане від Бога, завжди в руках Божих, що все посилається Богом, на Котрого потрібно покладати свою надію.

Хто вірує в Бога, той переконаний, що, де б він не був і що б не робив, завжди робить перед очима всюдисущого і всевидящого Бога, Який знає всі наші помисли. Така людина прагне будувати своє життя так, щоб не образити величі Божої та Його святості. Така людина завжди охороняє душу свою страхом Божим, не відважується діяти проти совісті і закону Божого, хоч би й загрожували б їй привабливі різноманітні спокуси й випробування.

Нагадаємо:

Блаженніший Митрополит Володимир

Джерело: Фонд пам’яті митрополита Володимира