Свято-Троїцький Духовний центр зберігає мощі та ікону святителя Спиридона Триміфунтського, чудотворця, який відомий своєю безмежною любов’ю до бідних та потребуючих. Його життя та діяльність стали прикладом для наслідування багатьох людей, і його святість продовжує бути відомою й до наших днів. Це молитовне місце – важливий об’єкт для поклоніння вірних, які приходять сюди, щоб помолитися та отримати духовну підтримку.

Опис молитовного місця, де зберігаються мощі та ікона святого, який став прикладом для наслідування вірних: молитва, як духовна бесіда зі святим

Свято-Троїцький Духовний центр – це особливе місце, яке стало ще більш багатшим у 2015 році завдяки пожертві родини Хоміцьких на молитовну згадку святителя Спиридона Триміфунтського, чудотворця. Саме у день пам’яті цього святого до центру було привезено його мощі та ікону.

Святитель Спиридон народився наприкінці 3 століття на острові Кіпр. Він походив із заможної родини, але це не завадило йому бути доступним для будь-якої людини, яка зверталася до нього з проханням про допомогу. Саме тому його допомога при фінансових труднощах була такою широко відомою.

Після смерті дружини, Спиридон відчув знак Господа змінити своє життя і стати єпископом в кіпрському місті Тріміфунди. Він продав свій будинок, все майно і землі, і виручені кошти розподілив між найбіднішими жителями Кіпру. Лише одяг, що був на ньому, та палиця залишилися у нього.

Святитель Спиридон є дуже відомим святим і вважається чудотворцем. Його риси прекрасно збереглися на його тілі, яке має постійну температуру 36,6 градусів, волосся та нігті продовжують рости. І, що найбільш дивовижне, одяг, який на нього вдягають, міняють кожні півроку, тому що він зношується, наче Святий не лежить в ракі, а ходить.

Отже, святиня Свято-Троїцького Духовного центру – це мощі та ікона святителя Спиридона Триміфунтського, які привезені до центру на пам’ять про цього чудотворця. Це дуже важливий об’єкт для поклоніння вірних, які приходять сюди, щоб помолитися та отримати духовну підтримку.

У своєму житті Святитель Спиридон проявляв безмежну любов і турботу про бідних та потребуючих, і це стало прикладом для наслідування для багатьох людей. Його святість і чудотворна сила продовжують бути відомими й до наших днів, і він є духовним наставником та заступником для багатьох людей.

Молитва до святителя Спиридона Триміфунтського

О, святий Спиридоне, молитвами твоїми зміцни нашу віру, заспокой наші душі та очисти наші серця. Ти був милосердним до всіх, хто звертався до тебе з проханням, тож і ми звертаємось до тебе з глибокими потребами наших душ і тіл.

Прошу тебе, моли Господа за нас, щоб ми отримали духовну міць та благодать у наших потребах. Нехай наші молитви до Бога будуть прийняті через твою молитву та посередництво.

О, святий Спиридоне Триміфунтський, прийми нашу молитву та оберігай нас від зла та бід. Амінь.

“ПРИЙДІТЬ І ПОКЛОНІТЬСЯ!” – Свято-Троїцький Духовний Центр на честь князя Данила Галицького м. Тернопіля просп. Злуки 28, запрошує вірян молитовно вшанувати Святого Спиридона Триміфунтського та піднести свої прохання за Україну, воїнів-захисників, справедливу перемогу, за нашу Церкву і побожний український народ!

Свято-Троїцький Духовний Центр на честь князя Данила Галицького (Тернопіль)
м. Тернопіль просп. Злуки 28