Сьогодні, 12 липня, Свята Православна Церква вшановує пам’ять святих апостолів Петра і Павла. У Свято-Троїцькому соборі м. Тернополя, віряни зібралися для піднесення спільної молитви та вшанування святителів-апостолів. Первоверховні Петро і Павло, їхнє служіння та місіонерська праця, що прославили Христову віру, вкотре згадуються в цей святковий день православними. Віряни висловлюють свою повагу та надію на їхню благодать і духовне заступництво. Зі словами вітання та благословення від отця- настоятеля, віряни об’єдналися в спільній молитві за мир в Україні та процвітання Тернополя.

Прийшли і поклонились святим Петру і Павлу: в Свято-Троїцькому соборі тернополяни піднесли молитви за Україну

Сьогодні, 12 липня, Свята Православна Церква вшановує пам’ять святих славних і всехвальних першоверховних апостолів Петра і Павла. Цей день вважається одним з найважливіших свят в православній традиції, оскільки він символізує велику роль, яку ці апостоли відіграли у заснуванні і поширенні Християнства.

Свято-Троїцький собор це місце, куди віряни прийшли для піднесення спільної молитви та вшанування святих. У цей особливий день, коли вшановується пам’ять святих апостолів Петра і Павла, християни збираються в цьому соборі, щоб віддати шану цим великим святим. Під час богослужіння звучать молитви і пісні, які вшановують життя та труди апостолів.

Петро і Павло – два найвидатніших апостоли Ісуса Христа, які зробили великий внесок у розповсюдження християнської віри. Апостол Петро був обраний Ісусом Христом головою Церкви, а апостол Павло, завдяки своїм місійним подорожам та листам, поширив Христове вчення серед народів світу. Їхній життєвий шлях та проповіді ввійшли в історію християнства як приклади віри, самовідданості та місіонерської роботи.

“З нагоди цього святкового дня, ми хочемо привітати всіх, хто має ім’я Петро або Павло, з днем ангела! Бажаємо вам многих та благих літ, щастя, миру та благодаті Божої. Нехай приклад святих апостолів буде натхненням для вас у вашому духовному та особистому житті.” – побажав отець-настоятель звертаючись до вірних УПЦ (ПЦУ) Тернопільської Єпархії.

На святковому богослужінні в Свято-Троїцькому соборі м. Тернополя, віряни сьогодні складають шану апостолам Петру і Павлу, моляться за мир в Україні та про процвітання рідного міста. Ця подія наповнює серця вірян вірою, надією та любов’ю до Бога та один до одного.

Джерело: Свято-Троїцький Кафедральний Собор УПЦ (ПЦУ) ТЄ