Чернівецько-Хотинська єпархія запрошує всіх вірян та доброзичливих гостей на урочисте святкове богослужіння вшанування Пресвятої Богородиці. Святкове богослужіння розпочнеться о 6:00 ранку в домовому храмі святого великомученика Іоанна Нового (вулиця Коцюбинського, 2, Чернівці) з можливістю сповіді. Приготуйтеся відчути благословенну атмосферу та помазатися освяченою оливою від чудотворної ікони “Втіхи та Розради”. Запрошуємо всіх бажаючих поділитися цим особливим моментом єдності та спільної молитви.

Приєднуйтеся до неповторної події у домовому храмі: Втіха та Розрада від Чернівецько-Хотинської єпархії

Чернівецько-Хотинська єпархія з великою радістю оголошує усім вірянам Православної Церкви та доброзичливим серцям запрошення на урочисте святкове богослужіння, присвячене вшануванню Пресвятої Богородиці в чудотворній іконі “Втіхи та Розради”.

У цей особливий день, 21 січня 2024 року, в домовому храмі святого великомученика Іоанна Нового (розташованому на другому поверсі центрального корпусу Чернівецького національного університету: вулиця Коцюбинського, 2, Чернівці) відбудеться святкове богослужіння, яке розпочнеться о 6:00 ранку з можливістю сповіді вірян.

Запрошуємо вас взяти участь у поклонінні перед копією чудотворної ікони, яка буде виставлена для глибокого вірування, молитви та поклоніння.

По завершенні богослужіння, вас чекає неповторний момент – помазування освяченою оливою від чудотворної ікони “Втіхи та Розради”. Приходьте разом з родиною, щоб поділитися цією благословенною миттю та відчути єдність в спільній молитві.

Чернівецько-Хотинська єпархія рада запросити усіх бажаючих, на цю неповторну захоплюючу святкову подію!

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Молитва до Пресвятої Богородиці перед іконою “Втіхи та Розради”:

О Пресвята Владичице Богородице, Втіхо та Розрадо наша! Поглянь милостиво на людей, що з вірою і любов’ю поклоняються пречистому образу Твоєму; прийми наш похвальний спів і принеси Твою теплу молитву за нас грішних до Господа, щоб Він, зневаживши усі наші гріхи, спас і помилував нас. О Предивна Владичице!

Прояви на нас дивні милості Твої: збережи і помилуй Блаженнішого Епіфанія нашого Предстоятеля автокефальної Української Православної Церкви (ПЦУ) і Високопреосвященнійшого архієпископа Германа керуючого Чернівецько-Хотинською єпархією, даруй їм здоров’я і спасіння; збережи пастирів Церкви Київської, христолюбиве воїнство і всіх людей Твоїх.

Благаємо Тебе розчулено: позбав і всіх нас від усякої скорботи, настанови на шлях усяких чеснот і благостей, спаси від спокус, бід і хвороб, візьми від нас наклепи і сварки, охорони від блискавки і грому, від пожежі, голоду, землетрусу, повені і смертоносної рани; подай нам Твою милостиву допомогу в дорозі: і на морі, і на суші, і в повітрі, даруй справедливу перемогу над ворогом. Ось бо, Всемилостива Владичице, в несумнівній надії ми підносимо до Тебе нашу щиру молитву. Не відкинь наших сліз і зітхань, не забувай нас в усі дні життя нашого, але завжди перебувай з нами і Твоїм заступництвом і клопотанням у Господа подавай нам відраду, утішення, захист і поміч, щоб ми славили, і величали Тебе в усі часи навіки-віків. Амінь.