Днями Патріарх Київській і всієї Руси-України Філарет у своїй резиденції нагородив церковними відзнаками полковника, командира Добровольчого формування територіальної громади м. Києва “Молот” Юрія Кулика, учасників і учасниць ДФТГ “Молот”, волонтерів, що допомогають Збройним силам України та постраждалим громадянам внаслідок російської військової агресії та журналістів.

“Український народ показує приклад героїзму, відваги та нездоланності всьому світу, бо ніколи не змириться з російською окупацією та буде захищати свою рідну землю до кінця. Ми вже всі бачимо, що Україна перемагає російські війська, весною вигнали з Київщини, Чернігівщини та Сумщини, а нещодавно розгромили росіян в Харківській області. Ми перемагаємо, бо з нами правда – ми захисники своєї країни і народу та відстоюємо мир та спокій, а Росія є окупантом, яка вдерлася на чужу землю, вбиває, грабує та руйнує все мирне життя. Господь ніколи не покине тих, хто захищає мир та стоїть на боці правди, а руйнівників та беззаконників, у даному випадку росіян, Господь покарає.

Саме завдяки жертовності таких, як ви, ми відновимо цілісність нашої країни та збережемо її незалежність. Адже ваша діяльність спрямована на захист України та допомогу людям, які знаходяться у біді. Тому Церква, враховуючи ваші добрі справи, нагороджує вас цими нагородами, які є лише символом, адже нагорода для християнина – на Небесах, перебування у вічному блаженному житті. Тому нехай Господь допоможе вам робити і надалі добрі справи та захищати нашу землю від загарбників”, – сказав Патріарх Філарет.

У свою чергу полковник Юрій Кулик подякував Патріарху за церковні нагороди, розповів про особливості військового життя його підрозділу та висловив тверду впевненість у перемозі України над ворогом.

Наприкінці зустрічі Святійший Патріарх поблагословив усіх присутніх на подальшу працю, побажав перемоги Україні та вручив молитовники для воїнів.

Пресслужба Київської патріархії