У цьому році Різдво Христове у Тернополі відзначилося духовною теплотою та радістю у Духовному Центрі Свято Троїцького Кафедрального Собору. Маленькі колядники Вертеп від фольк-гурту “Ходаки” заспівали та привітали присутніх, подарувавши усім унікальний момент віри та традицій української коляди. Об’єднані автокефальною Українською Православною Церквою, ми разом відзначили Різдво за новоюліанським календарем, зробивши цей момент особливим покликанням до добра та взаєморозуміння.

Духовний Центр Свято Троїцького Кафедрального Собору та Фольк-гурт ‘Ходаки’ подарували унікальний момент віри та традицій української коляди

У цьому році Духовний Центр Свято Троїцького Кафедрального Собору м.Тернопіль став вкотре укріпленням спільноти, приймаючи у свої обійми тепло та радість Світлого Різдва. Маленькі колядники Вертеп від фольк-гурту “Ходаки” завітали і подарували усім присутнім унікальний момент віри та традиції української коляди.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Це було особливою радістю у світлі автокефального статусу Української Православної Церкви (ПЦУ), яка відзначила Різдво Христове 2023 року вперше разом із усім християнським світом 25 грудня за новоюліанським календарем. Цей момент об’єднав нас у спільній молитві, покликанні до добра та взаєморозуміння.

Ми щиро вдячні фольк-гурту “Ходаки” за їхню теплу ласку та привітання, що розцвіли в серцях кожного віруючого вірою, надією та любов’ю. Цей прекрасний подарунок духовної теплоти і традиційної краси доторкнувся душі кожного присутнього, залишаючи пам’ять про Різдво, яке об’єднало нас у велику православну родину віри та надії.

У ці дні святкових веселощів та світлої радості, нехай наші серця наповнюються благословенням Різдва, а традиції, що живуть у нас, будуть завжди вказівниками на шляху до єднання та любові. Вітаємо усіх із Різдвом Христовим та бажаємо дитячому духовному фронту їхнім рідним і близьким – світлого майбутнього в новому 2024 році!