Жахлива війна на сході України забрала життя Гладкого Михайла Ярославовича, що викликає глибоку скорботу в серцях тернополян та всіх співвітчизників. Молодий воїн віддав своє життя, захищаючи територіальну цілісність та незалежність країни. Родина, друзі та громада готові вшанувати пам’ять Гладкого Михайла та поділитися горем під час прощання.

Співвітчизники згорнуті в скорботу через втрату молодого героя з Тернополя

Скорботна втрата невпинно приймає тяжку дань нашій країні, забираючи життя молодих, відважних і самовідданих героїв. Жахлива й кривава війна, яка триває на сході України, знову залишила глибокий слід в серцях наших співвітчизників. Цього разу, вона принесла сумну звістку про загибель Гладкого Михайла Ярославовича – справжнього сина Тернополя.

Михайло народився 5 серпня 1990 року і виріс у нашому місті, де й знайшов своє покликання стати справжнім героєм. Його добра душа завжди горіла патріотизмом і небайдужістю до долі своєї Батьківщини. Він мужньо вийшов на передову, виконуючи свій бойовий обов’язок, демонструючи нестримну волю до перемоги та безкорисливу любов до України.

10 липня, в донецькій області, на полі бою, Михайло Гладкий втратив своє молоде життя. Він віддав свою останню краплю крові на вівтар української державності, захищаючи територіальну цілісність і незалежність нашої держави. Тернопільська громада отримала цю страшну звістку від міського голови, який оголосив про непоправну втрату.

Серце зтривожене болем і скорботою. Родина, друзі, колеги та всі ті, хто знав Михайла особисто, несуть важке горе і випромінюють непоправний сум у своїх серцях. Вони глибоко відчувають болючу втрату відсутності улюбленої людини поряд, відсутності їхнього справжнього героя.

14 липня, о 11 годині, городяни зможуть вшанувати пам’ять Михайла Ярославовича, провівши прощання з ним у Домі печалі на вулиці Микулинецькій. Це буде важка хвилина, коли біль і сум переповнить зібраних, але вони зможуть разом поділитися їхнім горем, підтримати одне одного і вшанувати пам’ять героя, яким Михайло став.

У цю нелегку хвилину ми всі, як громада, співчуваємо родині Гладкого Михайла Ярославовича. Ми знаємо, що ніякі слова не зможуть повністю висловити глибокий біль, але ми стоїмо пліч-о-пліч з вами, готові допомогти в ці важкі моменти. Ми пом’янемо Михайла як героя, відданого своїй країні, і будемо зберігати його в наших серцях як символ відваги та жертовності.

Гладкий Михайло Ярославович, хай ваша душа знайде спокій у вічності. Ви завжди залишитеся в наших серцях як справжній герой, який приніс світло туди, де була темрява. Ваша жертва не буде забута, а буде вшанована поколіннями, що народяться після нас. Ми покладаємо вічну та світлу пам’ять на вашій могилі, віддячуючи вам за вашу небайдужість і мужність. Відпочивайте з миром, наш Герою!