Під час свого візиту на острів Імбро, Вселенський Патріарх Варфоломій зв’язався з преподобним Митрополитом Дідимотеїхо, Орестія та Суфлі паном Дамаскіном та паном Анфімом Александрупольським. Вони разом висловили співчуття та підтримку Матері-Церкви жителям регіону Евросу, які страждають через масштабні лісові пожежі. Патріарх Варфоломій висловив свій жаль через загибель людей внаслідок цих пожеж і помолився за їхні душі. Він також висловив сподівання, що зусилля з гасіння пожежі будуть успішними та вогонь буде припинений на всіх фронтах.

Висловлення співчуття під час візиту Патріарха Варфоломія в Імбро

А.Т. Панагіотіс Вселенський Патріарх Варфоломій під час свого візиту в Імбро зв’язався з преп. Митрополити Дідимотеїхо, Орестія та Суфлі пана Дамаскіна та пана Анфіма Александрупольського та висловили співчуття та підтримку Матері-Церкви жителям Евросу, які зазнають випробувань нищівними пожежами.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Святійший владика висловив жаль з приводу загиблих людей у ​​вогняній пожежі, помолившись за упокій їхніх душ, і побажав, щоб сили гасіння пожежі якнайшвидше погасили всі фронти вогню.