Цими світлими днями Наша Церква стала учасником важливої історичної події в житті кожного українця – саме 15 грудня 2018 року Божого в стінах Святої Софії м. Києва було проголошено створення Єдиної Помісної Православної Церкви України та обрано нового Предстоятеля Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія (Думенко).

В очікуванні Світлого Різдва Христового, коли новообраному Предстоятелю Православної Церкви в Україні, 6 січня 2018 року Божого, буде вручено Томос Вселенським Патріархом Варфоломієм наші священнослужителі несуть соціальне служіння, продовжуючи традиції закладені ще Митрополитом Київським і всієї України Мефодієм Предстоятелем УАПЦ (2000-2015). «Служіння ближнім – це те, чим Церква і є, тим більше це стосується служіння страждаючим …» – говорив Блаженніший Мефодій.

27 грудня 2018 року Божого духівник Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія, настоятель храму Святих Жон-Мироносиць митрофорний протоієрей Роман (Будзинський) відвідав Клінічну лікарню №2 м.Тернополя, на запрошення завідуючої гастроентерологічного відділення Складанюк Людмили Іванівни та лікарів Сивирин Інни Олександрівни, Дуць Руслани Павлівни, Войцехівської Тетяни Василівна, старшої медсестри Рогач Ольги Михайлівни, освятив та подарував ікону «Матері Божої Цілительки». 

Отець Роман звернувся з вітальним словом до присутніх побажав лікарям та медпрацівникам Божого благословення та помочі у благородній справі лікування тілесних недугів.

Викупивши рід людський, перемігши смерть і пекло, Господь приніс на землю також заповідь досконалої любові. «Я був хворий і ви відвідали Мене, бо що зробили ви одному з братів моїх менших – Мені ви зробили», – говорить Господь.

«Особливої уваги і любові потребують ті, кого спіткав важкий тілесний недуг. Ми, священики та лікарі, однаково повинні служити ближнім, служити страждаючим, проявляти турботу та підтримку кожному хто потребує. Соціальне служіння Церкви – обов’язкове служіння, яке має нести Церква в суспільстві», – додав о.Роман (Будзинський).

Прес-служба Тернопільскої єпархії