Знову серце Тернопільщини затягнула туга, коли стало відомо, що у бою з ворогом загинув Наконечний Володимир Іванович. Михайло Ратушний поділився цією сумною звісткою на своїй сторінці у Facebook. Володимир був справжнім українцем, християнином і розвідником, що віддавав своє життя в боротьбі за волю України. Втрата цього героя викликала глибоке переживання і висловлюється щире співчуття родині та близьким воїна.

Втрата, що вразила серця Тернопільщини

Сумна звістка про загибель Наконечного Володимира Івановича у бою знову потрясла Тернопільщину. Михайло Ратушний розповів про цю втрату на своїй сторінці у Facebook. Володимир, українець, християнин і розвідник, поліг на полі бою, визволяючи Україну від московських окупантів. Він був не просто воїном, а також батьком, люблячим свою родину.

Наконечний Володимир Іванович народився 1 жовтня 1968 року у селі Стриївка під Збаражем і виріс у люблячій атмосфері сім’ї борців за волю України. Він пішов добровольцем боронити Україну негайно після подій 24 лютого 2022 року, разом зі своїм старшим сином Тарасом.

Володимир був розвідником 5 окремої штурмової бригади Збройних сил України, і його відвага та самопожертва були відомі всім, хто знав його. Втрата такого героя несе великий біль і горе для його дружини Ірини, сестри Оксани, синів Тараса і Іллі, а також онучки. У цей важкий час особлива подяка лине до мами Євгенії Володимирівни за виховання такого зразкового сина, чоловіка який став справжнім героєм.

Серця тернополян знову переповнені горем, але вони також сповнені гордості за такого відважного воїна. Наконечний Володимир Іванович завжди буде пам’ятатися як герой, що віддав життя за свободу та незалежність України. Його самопожертва та мужність надихають і стають прикладом для нас у боротьбі за мир і справедливість.

Слава героям, серце яких віддано боротьбі за нашу країну! Вічна пам’ять Наконечному Володимиру Івановичу, сину, батькові, розвіднику і герою, який завжди буде жити в наших серцях.

Просимо молитов за полеглих воїнів!