Тернопільщина оплакує втрату свого героя, Артура Романюка, і разом обіцяє продовжувати боротьбу за мир і незалежність України віддано та мужньо, як він це робив.

Тернопільщина оплакує втрату Артура Романюка, який був зниклим безвісти з грудня 2022

Скорботна звістка приголомшила Тернопільщину: стало відомо про загибель воїна із Ланновеччини, який віддав своє життя за свободу України.

Згідно з інформацією, що надійшла від місцевих джерел, Артур Романюк з Лановеччини загинув на фронті. Цей мужній захисник вважався безвісти зниклим з грудня 2022 року, але тепер стало відомо, що він віддав своє життя у боротьбі за незалежність і свободу України.

Смерть Артура Романюка стала великою втратою для Ланновеччини та всієї Тернопільщини. Його самовідданість і мужність служитимуть прикладом для інших, нагадуючи про ціну свободи та важливість відстоювання національних інтересів.

З метою вшанування пам’яті загиблого воїна, 28 травня заплановано проведення урочистих почестей у Ланівцях. Рідні, друзі та місцева громада зберуться, щоб віддати шану Артуру Романюку і покласти квіти до його могили.

Загибель воїна Артура Романюка стає нагадуванням про важливість підтримки та пам’яті про тих, хто віддає своє життя за мир і свободу. Його жертва не буде забута, а буде запам’ятована як вагомий внесок у визволення і процвітання нашої країни.