Україна сумує через загибель Героя Анатолія Герасімова, сержанта та командира десантно-ракетного відділення, який віддал своє життя у боротьбі за гідне майбутнє країни. Його відданість та самопожертва залишають наші серця зворушеними, а нація об’єднаною в горі. Пам’ять про Героя буде жити назавжди, нагадуючи нам про вартість свободи та важливість патріотизму.

Анатолій Герасімов – символ мужності та патріотизму, що не згасне

Сумна новина знову прогриміла Тернопільщиною. 12 червня на Донеччині загинув Герой із села Заруддя, що на Збаражчині, Анатолій Герасімов. Ця трагедія, сповнена скорботи, залишає наші серця зворушеними та переповненими патріотичним вогнем.

Анатолій Герасімов, сержант та командир десантно-ракетного відділення, віддав своє життя у боротьбі з російським окупантом, відстоюючи гідне майбутнє України. Його мужність і героїзм несуть в собі непохитну волю нації та незламну силу патріотизму.

Збаразька громада втратила справжнього героя, свого земляка. Його відданість та самопожертва викликають глибокі співчуття серед мешканців міста Збаража та усієї області. В цей скорботний час ми об’єднуємося в горі, щоб пам’ятати тих, хто жертвує своїм життям заради нашого майбутнього.

16 червня ми зустрінемо загиблого героя у сквері Героїв міста Збаража, де віддамо йому останню шану. Слідом за траурним кортежем ми відправимо його додому, до рідного села Заруддя. Там, в рідній оселі, буде відслужений парастас, щоб згадати Анатолія Герасімова і зігріти його душу на останньому шляху.

17 червня о 12:00 годині в Церкві Різдва Пресвятої Богородиці села Заруддя відбудеться похоронний обряд. Наші серця будуть переповнені болем, але й водночас заповнені патріотичним палким вогнем, який ніколи не згасне. Пам’ять про Героя Анатолія Герасімова житиме в наших серцях, нагадуючи нам про вартість свободи та важливість оборони нашої країни.

Ми сумуємо, але й залишаємося сильними. У нашій скорботі ми об’єднуємося як нація, підтримуючи родину та друзів Анатолія Герасімова. Його життя та жертва надихають нас боротися за краще майбутнє нашої Батьківщини. Нехай Герой спочиває з миром, а наша патріотична воля ніколи не ослабне.

Слава героям України!