На державному заході приуроченому до 209-ї річниці від Дня народження Тараса Шевченка в Тернополі засвітився шахрай кримінальний злочинець, який звинувачується у співпраці з терористами квазіутворення “Луганської Народної Республіки”. Громадськість закликає правоохоронні органи вжити необхідних заходів щодо припинення діяльності цього колаборанта та його злочинних планів на майбутнє.

Шахрая кримінальника було допущено до заходу за участі офіційних осіб та державослужбовців, гнів громадськості на бездіяльність правоохоронних органів зростає

Україна шокована скандалом, що стався на заході приуроченому до 209-ї річниці від Дня народження Тараса Григоровича Шевченка в Тернополі. Луганський шахрай кримінальник – Петранюк Тарас Іванович, який звинувачується СБУ у співпраці з терористами “Луганської Народної Республіки”, був допущений до офіційного заходу, де взяв участь у супроводі духовенства єпархії, як архієпископ Тернопільський і Бучацький Тихон керуючий Тернопільсько-Бучацькою єпархією автокефальної Православної Церкви України.

Гнів громадськості та бездіяльність правоохоронних органів зростає з кожним днем, оскільки кримінальний злочинець, який привласнив сотні тисяч доларів на розкішне приватне життя, залишається на волі та продовжує проводити колобаранську діяльність в Україні під прикриттям служителя УПЦ/ПЦУ. Бездіяльність Служби Безпеки України в Тернопільській області та правоохоронних органів викликають глибоке обурення своєю пасивністю та непрофесійним підходом до боротьби з кримінальними елементами у часі війни.

Громадськість, в особі голови ГО “Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія” Наталії Шевчук – закликає владу та правоохоронні органи вжити необхідних заходів щодо припинення діяльності цього шахрая та його злочинних планів на майбутнє. Інакше, суспільство буде продовжувати відчувати гнів та розчарування в правоохоронних органах, які не виконують свої обов’язки перед громадянами.

Джерело – Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополи…