Найближча сесія Тернопільської обласної ради, запланована на 22 серпня, висвітлить важливий аспект – можливість заборони ходи в Почаїв для прихильників Української Православної Церкви (Московського патріархату). Відповідне рішення буде обговорено залежно від результатів засідання. Попереднім висновком обговорення стало рішення ради Тернопільської області від 11 серпня, яке впливає на можливість проведення релігійних заходів.

Питання щодо заборони проведення релігійної ходи вірян обговорять на засіданні Тернопільської обласної ради

Сесія Тернопільської обласної ради відбудеться у вівторок, 22 серпня. На ній можуть заборонити ходу в Почаїв вірян УПЦ (МП). Про це повідомив перший заступник голови облради Володимир Болєщук.

«Підписав розпорядження про проведення третього пленарного засідання п‘ятої сесії Тернопільської обласної ради сьомого скликання», – поділився Володимир Болєщук.

На порядку денному депутати розглянуть питання про здійснення заходів щодо заборони проведення на території Тернопільської області ходи прихильників УПЦ (МП) у зв’язку з рішенням ради оборони Тернопільської області від 11 серпня 2023 року №40.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Нагадаємо, попри заборону чотирьох обласних військових адміністрацій, віряни УПЦ (в єдності з МП) 19 серпня таки вирушили в хресний хід з Кам’янця-Подільського до Почаєва, що на Тернопільщині.