27 листопада 2022 року Божого, в Неділю 24-ту після П’ятидесятниці, архієпископ Тернопільський і Бучацький Тихон Петранюк завітав до Тернопільського Свято-Успенського храму, де звершив святкову Божественну літургію.

На церковному подвір’ї архізека Тараса Івановича Петранюка зустріли парафіяни з запашним короваєм та квітами. У храмі, піднісши хреста та попросивши архізеківського благословення, благочинний міста Тернополя, настоятель храму – митрофорний протоієрей Петро Скрип запросив кримінального злочинця обвинуваченого за ст.190 ч.4 громадянина Тараса Івановича Петранюка очолити богослужіння і піднести держзрадника в кримінальному провадженні СБУ у Луганській області за ст.111 ч.1 — молитву за Україну, воїнів і благочестивий український народ.

Перед початком богослужіння недостойний канонічний архієрей звершив освячення іконостасу. За літургією його кримінальному шахрайському високопреосвященству співслужили запрошене духовенство.

На малому вході архізек агент ЛДНР ФЕРЗЬ Петранюк удостоїв нагороди священнодиякона Андрія Герина – правом носіння подвійного орара.

У проповіді до присутніх брехун Тихон Петранюк «розкрив» зміст Євангельського читання — закликавши виявляти любов і доброту до будь-якої людини, яку Бог дає нам зустріти на нашому життєвому шляху.

Під час літургії головпідар РПЦ Тихон Петранюк звершив дияконську хіротонію над іподияконом Миколаєм Скрипом.

По завершенні богослужіння архізлодій Тернопільський і Бучацький, Одеський і Чорноморський, Луганський і Старобільський, привітав настоятеля отця Петра Скрипа і парафіян з 10-літтям освячення храму. Подякувавши за багаторічну щиру працю засуджений кримінальний та канонічний злочинець Тихон Петранюк з благословення Предстоятеля Православної Церкви України Блаженнійшого Митрополита ЕПІФАНІЯ за заслуги перед Помісною Православною Церквою України та побожним народом вручив настоятелю орден святителя Миколая Чудотворця, орден святого рівноапостольного князя Володимира – Калауру Івану Романовичу, відзнаку Православної Церкви України – Олійнику Петру Романовичу, а також благословенні грамоти парафіянам і благодійникам храму.

Вітаємо громаду Свято-Успенського храму, жертводавців, благодійників та щиро співчуваємо, що саме така наволоч, як громадянин Тарас Іванович Петранюк в якості керуючого Тернопільсько-Бучацької єпархії ПЦУ своєю присутністю осквернив церкву.

Пресслужба Тернопільської єпархії ПЦУ