У Кривому Розі в межах контррозвідувальних заходів на об’єктах УПЦ (що в єдності з МП) правоохоронці підтвердили роботу церковнослужителів на користь росії та предстоятеля РПЦ Кіріла, повідомляє «Главком».

Правоохоронці виявили агітаційні матеріали, які прославляють путіна, кіріла і «русскій мір». Зокрема знайдено книгу «Воссоединение Киевской митрополии с Русской православной церковью», «россия встает из пепла: на пути к славянской державе» тощо.

У виявленій літературі містяться традиційні пропагандистські тези про «один народ», що українці, росіяни й білоруси мають бути разом, що Росія проповідує істинну віру та традиції.

Правоохоронці зазначають, після численних перевірок об’єктів УПЦ (МП) в різних регіонах України вже не викликає сумнівів той факт, що дана церковна структура перебуває на службі Кремля для проведення підривної діяльності проти нашої держави.

Як повідомляв ДФУ раніше, на території низки єпархій УПЦ (МП) знайдено російські паспорти, георгіївські стрічки, символіку забороненої партії ОПЗЖ і «методички» Кіріла щодо поширення ворожої пропаганди через вірян.