Роман Зозуля, відомий як футболіст та волонтер, оголосив, що його благодійний фонд “Народна армія” більше не буде допомагати Святогірській лаврі, яка має зв’язки з “УПЦ МП” на Донеччині. Причиною цього рішення стали прибічники “руського мира”, помічені в лаврі. Зозуля закликав таких людей покинути Україну та виразив сподівання, що Служба Божа України позбудеться прибічників “руського мира”. Його заява викликала жваву реакцію в соцмережах.

Український футболіст та волонтер Роман Зозуля заявив про відмову свого благодійного фонду допомагати Святогірській лаврі, яка є прибічником “русского мира”

Український футболіст та волонтер Роман Зозуля оголосив, що його благодійний фонд “Народна армія” більше не допомагатиме Святогірській лаврі, яка відома як “УПЦ МП” на Донеччині. Це пов’язано з тим, що під час останньої поїздки до лаври, було помічено багато людей, які є прибічниками “русского мира”. У своєму пості у соцмережі, Роман Зозуля назвав цих людей українофобами, які відчувають тугу за “руським міром”.

Зозуля підкреслив, що фонд “Народна армія” продовжуватиме допомагати тим, хто постраждав від “руського мира”, але не буде допомагати тим, хто кликав його сюди. Він також закликав людей, які відчувають себе на українській землі інородним тілом, пакувати свої речі та мотати за поріг.

Зозуля висловив сподівання, що Служба Божа України відвідає Святогірську лавру та позбудеться там прибічників “русского мира”. Загалом, його пост про відмову від допомоги Святогірській лаврі викликав жваву реакцію серед українців у соцмережах, де вони висловлювали свої думки та коментарі.