СвятоТроїцький Собор в Тернополі звершив різдвяні обряди, об’єднуючи віру та патріотизм. Духовенство відділилося на молитовний час, присвячений полеглим воїнам, зокрема тим, хто стояв на захисті волі та незалежності України. Воїни з передової вшанували пам’ять усіх героїв, а Різдвяна Літургія стала символом об’єднання та вірності.

Вшанування Героїв та Спогади: Духовне Визначення СвятоТроїцького Кафедрального Собору

25 грудня, СвятоТроїцький Собор м. Тернополя відзначив Різдво Господа Бога та Спасителя нашого Ісуса Христа. Після урочистої Божественної Літургії, братія Духовного Центру усамітнилася на молитовний час тиші, присвячений пам’яті полеглих воїнів України.

На тлі Різдвяного свята, духовенство СвятоТроїцького Собору Тернополя відслужило заупокійну літію, покликану вшанувати тих, хто віддав своє життя на вівтар волі та незалежності України. Спільні молитви та пам’ятні слова переплелись у витонченому емоційному обряді пам’яті, який торкнув серця кожного присутнього.

Наші військові, які несли важку відповідальність за майбутнє Батьківщини, прибули з передової, щоб вшанувати пам’ять усіх, хто загинув на війні за волю та справедливість Вітчизни. Особливу увагу приділили також воїнам, які свого часу віддали своє життя і полягли в афганських землях – їм було увічнено молитовну пам’ять та висловлено доземну вдячність.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

СвятоТроїцький Кафедральний Собор визначається не лише своєю величністю архітектурних форм, але і важливою роллю в духовному житті міста Тернополя. Різдвяна Літургія та Заупокійна Літія стали не лише релігійними обрядами, але й символом єднання, патріотизму та пам’яті про тих, хто поніс велику жертву заради нашого майбутнього.

Нехай молитви та спогади про полеглих будуть нашим духовним сопутником, а воїни на передовій знають, що ми не забуваємо їх великої жертви і чекаємо дома. Вічна пам’ять героям, що стоять на захисті нашої свободи та незалежності живим і полеглим адже у Бога всі живі!