На засіданні Священного Синоду Української Православної Церкви 2 лютого 2024 року було прийнято рішення про внесення змін і доповнень до статуту та перейменування Управління Чернівецько-Хотинської єпархії на Управління Кам’янець-Подільської єпархії. Це рішення спрямоване на оптимізацію та покращення управління церковними структурами.

Рішення Священного Синоду щодо Управління Чернівецько-Хотинської єпархії

Ухвалено на засіданні Священного Синоду

02 лютого 2024 року

Постанова №82

Священного Синоду Української Православної Церкви

(Православної Церкви України)

«Про внесення змін і доповнень та викладення в новій редакції Статуту «Управління Чернівецько-Хотинської єпархії Української Православної Церкви (Православної Церкви України)», передбачивши зміну назви цієї юридичної особи на «Управління Кам’янець-Подільської єпархії Української Православної Церкви (Православної Церкви України)»

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Священний Синод Української Православної Церкви (Православної Церкви України) постановляє:

  1. Змінити офіційне найменування «Управління Чернівецько-Хотинської єпархії Української Православної Церкви (Православної Церкви України)» (код ЄДРПОУ: 38453119):

Повне найменування українською мовою: «Управління Кам’янець-Подільської єпархії Української Православної Церкви (Православної Церкви України)»;

Скорочене найменування українською мовою: «Управління Кам’янець-Подільської єпархії УПЦ (ПЦУ)».

  1. Внести зміни та доповнення до статуту «Управління Чернівецько-Хотинської єпархії Української Православної Церкви (Православної Церкви України)» (код ЄДРПОУ: 38453119) шляхом викладення в новій редакції. Прийняти зазначений Статут в новій редакції.
  2. Провести державну реєстрацію внесення змін до статуту (шляхом викладення його у новій редакції), а також державну реєстрацію змін до відомостей про релігійну організацію, відомості про яку містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

ЕПІФАНІЙ

МИТРОПОЛИТ КИЇВСЬКИЙ І ВСІЄЇ УКРАЇНИ

Джерело: pomisna.info