Команда проєкту “Віра за життя” в Києві знову збирає священників та представників різних релігій, щоб розширити їхні знання про соціально значущі захворювання та подолати стигму і дискримінацію навколо ВІЛ. Учасники тренінгів планують використовувати отримані знання для служіння громадському здоров’ю без розділення на статуси чи соціальні ознаки.

Священники вчаться відповідати на виклики сьогодення та підтримувати громадське здоров’я

Вже вкотре команда проєкту «Віра за життя» збирає в Києві священників та представників різних релігійних конфесій, щоб розширити знання про соціально значущі захворювання та подолати стигму і дискримінацію, яка присутня в суспільстві щодо людей, які живуть з ВІЛ.

Вже вкотре учасники тренінгів їдуть до своїх міст наповнені новими знаннями та, можливо, власними відкриттями в сфері громадського здоров’я, щоб здійснювати служіння для людей без розділення на статуси чи соціальні ознаки.

І ми щиро радіємо, що можемо допомогти священникам ефективно та кваліфіковано відповідати на виклики сьогодення.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Адже в час епідемій, потрясінь, в час війни люди шукають відповіді не тільки на питання, які стосуються Бога.

Люди прагнуть віднайти себе, своє місце в цьому світі, своє призначення. Вони запитують священників про цілком буденні речі, які їх оточують і в яких вони живуть. Вони діляться своїми болями і втратами, шукають підтримки і захисту, прийняття і любові. І ніщо не може стати цьому на заваді.

Окрім байдужості чи незнання.

Дякуємо тренерові Тарасу Злиденному, священнику і директору КНП СОР Обласний клінічний медичний центр соціально небезпечних захворювань, який впродовж двох днів ділився із учасниками тренінгу своїми знаннями та власним досвідом роботи із тематикою ВІЛ, ключовими спільнотами.

Дякуємо священнослужителям, які прагнуть розширювати свої горизонти і допомагати людям, даруючи їм свою безумовну любов без стигми і дискримінації.

Працюємо далі!

Джерело: «Соціальне служіння Української Православної Церкви – ПЦУ»