Тернопільщина сумує та вщент розпачена: в 20 років загинув юний воїн Матвіїв Володимир, який мріяв служити в Національній поліції “Лють”. Зазнавши важких поранень під час бою на Донеччині, хлопець пішов у вічність, залишивши слід свого героїзму та відданості Україні.

Серце героя: Як втрачено 20-річного захисника, що віддав життя за Батьківщину

В тяжкій та непоправній втраті вся Тернопільщина провела юного воїна Матвіїва Володимира у його останню земну дорогу. Володя, як його звали рідні та друзі, у 19 років обрав шлях воїна, записавшись у штурмову бригаду Національної поліції “Лють”. Він був молодшим сержантом та бойовим медиком 2-десантно-штурмового взводу.

Його героїчний шлях зазнав перерви 5 листопада на фронті в Донеччині, коли Матвіїв отримав важкі поранення. По дорозі відважного захисника до лікарні в Дніпрі, Україна втратила ще одного свого сина. Прощання, що відбулося минулого тижня, було повним болю та горя. Батьки, брат, кохана дівчина та побратими з глибоким сумом сказали “до побачення” Володі, який мріяв служити своїй державі.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Матвіїв був не лише відданим сином та братом, але й дорогоцінним для кожного, хто знав його веселим та товариським характером. Втрата Володі стала загальною трагедією для усіх.

Тепер, затамовуючи сльози скорботи, нам залишається носити його героїзм у серцях та пам’яті. Бажаємо сил і терпіння рідним та всій родині Володі Матвіїва. Його життя та служба ввічливо запам’ятовані як вкрай важлива частина нашої національної історії.