З 14 по 18 жовтня 2020  р. Б., за сприяння та ініціативи Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія, музею “Духовні скарби України”, вперше на Тернопільщині в Парафії святих Жон-Мироносиць с. Почапинці перебуватиме старовинна ікона Пресвятої Покрови Богородиці XVII ст.,

[Best_Wordpress_Gallery id=”2″ gal_title=”покрова 2020″]

Всі вірні зможуть прийти і піднести палкі молитви до святого образу!

[Best_Wordpress_Gallery id=”4″ gal_title=”покрова 2020 – 1″]

В продовж 5-ти днів унікальна давня ікона Пресвятої Богородиці Матері-Покрови перебуватиме в храмі Святих Жон-Мироносиць, що у селі Почапинці Православної Церкви України, настоятелем якої є духівник Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія, митрофорний протоієрей Роман Будзинський, колишній секретар та душерозпорядник спочилого Предстоятеля Української Автокефальної Православної Церкви Митрополита Мефодія (Кудрякова).

[Best_Wordpress_Gallery id=”6″ gal_title=”покрова 2020 – 2″]

Ознайомитись з графіком проведення богослужінь можливо за посиланням.

[Best_Wordpress_Gallery id=”8″ gal_title=”покрова 2020 – 4″]

“Проси, Мати Моя, і Я не відвернуся від тебе!” – говорить Христос до Своєї Пречистої Матері. Її молитви, розумійте, є великі, так як і смирення Її велике.

[Best_Wordpress_Gallery id=”10″ gal_title=”покрова 2020 – 5″]

“Отож, у смиренні наших сердець схилімо голови перед Пресвятою Богородицею і ввійдімо під Її чесний омофор. Тому що кожний християнин, який свою надію покладав на Неї, спасся. Тож надія і уповання на Пресвяту Богородицю нехай утверджується у наших серцях!..” – сказала Наталія Шевчук у вітальному слові.

[Best_Wordpress_Gallery id=”12″ gal_title=”покрова 2020 – 6″]

Джерело Фонд пам`яті Блаженнішого Митрополита Мефодія