Ваше Преосвященство, Преосвященнійший Владико ВІКТОРЕ!

З нагоди 53-ї річниці з дня Вашого Народження дозвольте привітати Вас із цим важливим та знаковим рубежем життя. 

Кожна віруюча людина прекрасно усвідомлює, що архієрейське служіння – це не звичайний привілей чи, тим більше, не проста нагорода. Це унікальне покликання і найвища форма самопосвяти Богові заради всієї спільноти, яку конкретному архієреєві було визначено провадити дорогою наближення до правди Віри та особистого спасіння.

Дорогий Владико Віктор, дозвольте побажати, аби Ви у доброму здоров’ї, бадьорому настрої та з глибоким усвідомленням значення дару архієрейського служіння й надалі провадили свою найвищу духовну місію. Довершенням кожної церковно-духовної спільноти є архієрей. Без ієрарха немає і не може бути Церкви. Тому Ви, як видимий глава місцевої Церкви, покликані й надалі уособлювати свою духовну громаду, бути не лише виразником її інтересів, але й живим втіленням правд та духовних досконалостей, які Наша Церква репрезентує, тих правд та істин буття, які Наша християнська традиція пропонує в якості беззаперечних цінностей!

Молимось, щоб Ваша праця була гідно пошанована як зібранням вірних, яких Ви очолюєте, так і всією суспільною громадою, серед якої ви здійснюєте своє служіння!

Многая і Благая Літа!

Духовенство та вірні Тернопільської єпархії УАПЦ