Блаженніший Митрополит Київський та всієї України Епіфаній очолив святкову літургію в Соборі святої Софії, виголосивши молитви за Україну та полеглих за її свободу воїнів-захисників.

Урочиста відправа та молитви за мир в Україні піднесена в стінах Святої Софії

З нагоди свята Різдва Христового Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 25 грудня 2023 року очолив урочисту Божественну літургію в Соборі святої Софії Київської.

Предстоятелю автокефальної Української Православної Церкви співслужили єпископ Луганський і Старобільський Лаврентій, єпископ Васильківський Єфрем та запрошене духовенство.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Після читання Євангелія Його Блаженство виголосив Різдвяне послання та возніс особливу молитву до Господа в час, коли Батьківщина в небезпеці.

Також під час відправи лунали молитовні прохання за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ та за спокій душ усіх полеглих оборонців Батьківщини і мирних жителів, які загинули під час війни.

Завершилася святкова відправа традиційними колядками на прославлення Спасителя, до виконання яких долучилася й українська співачка Марта Липчей.

Пресслужба Київської Митрополії
Української Православної Церкви (ПЦУ)