Предстоятель автокефальної Православної Церкви України, Блаженніший Митрополит Епіфаній, взяв участь у офіційному прийнятті в Посольстві Сполученого Королівства Великої Британії і Північної Ірландії. Захід був організований з нагоди завершення мандату Надзвичайного і Повноважного Посла Мелінди Сіммонс в Україні. Під час заходу Блаженніший Митрополит Епіфаній висловив вдячність за підтримку та допомогу в нелегкий час російської агресії та побажав Послу Мелінді Сіммонс подальших успіхів.

Блаженніший Митрополит Епіфаній висловив подяку за підтримку та співпрацю

Предстоятель автокефальної Православної Церкви України 17 серпня 2023 року відвідав офіційне прийняття у Посольстві Сполученого Королівства Великої Британії і Північної Ірландії, організоване з нагоди закінчення чотирирічної каденції в Україні Надзвичайного і Повноважного Посла Мелінди Сіммонс.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Під час заходу Блаженнійший Митрополит Епіфаній подякував пані Послу за плідну працю, спрямовану на розвиток дружніх взаємовідносин між нашими країнами та допомогу Україні у непростий час повномасштабного російського нападу. Також Його Блаженство побажав Мелінді Сіммонс сил та наснаги у подальшій роботі.

Пресслужба Київської Митрополії
Українсько
ї Православної Церкви (ПЦУ)