Блаженніший Митрополит Київський та всієї України Епіфаній приєднався до Різдвяного молитовного сніданку, де виголосив молитву за перемогу країни та закликав до єдності, підтримки та молитви. Захід об’єднав релігійних лідерів, урядовців, депутатів та громадських діячів.

Блаженніший Митрополит Епіфаній молився за перемогу та єднання України у святковий ранок разом з іншими духовними лідерами

Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 21 грудня 2023 року взяв участь у Різдвяному молитовному сніданку, який проводився під патронатом Голови Верховної Ради Руслана Стефанчука.

Предстоятель автокефальної Української Православної Церкви виголосив молитву за перемогу України над агресором, за оборонців Батьківщини, за владу та весь український народ.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Після молитви Блаженнійший Митрополит Епіфаній звернувся до присутніх зі словом.

«Спільна молитва є важливою для єднання українців та взаємопідтримки. Ми знаємо свою історію, нам відома тривалість та складність нашої боротьби за свободу й незалежність. І сьогодні ми платимо велику ціну за них, та ми не маємо права зупинятися у нашій боротьбі. Маємо єднатися – єднатися в любові, у підтримці, у молитві перед Богом, – аби із Його допомогою та благословенням здобути перемогу та справедливий мир для України, вигнати агресора зі своєї землі, зберегти те найважливіше, що справді має цінність: правду і любов. Адже правда завжди перемагає», – сказав Його Блаженство.

Різдвяний молитовний сніданок об’єднав представників Церков і релігійних організацій, українських урядовців, народних депутатів, політичних й громадських діячів, журналістів та представників творчої інтелігенції.

Завершився захід співом духовного гімну України «Боже, Великий, Єдиний».

Пресслужба Київської Митрополії
Української Православної Церкви (ПЦУ)