Під час свого візиту до Дрогобицько-Самбірської єпархії, Предстоятель Православної Церкви України, митрополит Епіфаній, відвідав дітей, які проходять оздоровлення у таборі «Артек-Прикарпаття» у Трускавці. Він виразив духовну підтримку та вручив подарунки 1200 дітям-сиротам, дітям захисників Батьківщини та дітям-переселенцям. Предстоятель побажав їм здоров’я і щастя, закликав до єдності та висловив сподівання на майбутню українську перемогу.

Предстоятель підтримав дітей захисників Батьківщини та дітей-переселенців у Трускавці

Предстоятель Православної Церкви України під час Першосвятительського візиту до Дрогобицько-Самбірської єпархії, 6 липня 2023 року, відвідав дітей захисників Батьківщини, дітей-сиріт та дітей-переселенців, які проходять оздоровлення в таборі «Артек-Прикарпаття» у Трускавці.

Його Блаженство супроводжував архієпископ Дрогобицький і Самбірський Яків.

Митрополит Епіфаній духовно підтримав 1200 діток, а також вручив їм подарунки.

«Нехай Господь всіх вас оберігає, щоби ви зростали у доброму здоровʼї, адже ви – майбутнє нашої української нації. Зараз ми боремося за свій український світ, ми боремося, щоби ви зростали у добрі та були щасливими. Я переконаний, що так насправді й буде. Бажаю, щоби ви всі надалі гуртувалися, надихалися і з Божою допомогою ми разом незабаром будемо святкувати нашу українську перемогу», – зокрема сказав Митрополит Епіфаній.

Пресслужба Київської Митрополії
Української Православної Церкви (ПЦУ)