23 березня 2022 року в Митрополичому домі – резиденції Предстоятеля Православної Церкви України відбулася зустріч Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія з Главою і Отцем Української Греко-Католицької Церкви Блаженнійшим Святославом Шевчуком. У зустрічі також взяв участь заступник голови Управління зовнішніх церковних зв’язків ПЦУ архієпископ Євстратій.

Учасники зустрічі ще раз засвідчили категоричне засудження російської агресії проти України, поділилися інформацією про обставини життя і праці духовенства і вірних обох Церков в умовах війни.

Верховний Архієпископ Святослав Шевчук розповів про ініціативи Папи Римського Франциска, спрямовані на припинення агресії Росії проти України.

Митрополит Епіфаній підкреслив важливість як двосторонньої співпраці між православними та греко-католиками в допомозі народу України у важкий час війни, так і співпраці в ширших рамках Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій та в контактах із закордонними релігійними діячами й інституціями.

Після завершення зустрічі глави ПЦУ та УГКЦ мали нагоду також поспілкуватися з Київським міським головою Віталієм Кличком, який проводив захід поруч з Михайлівським Золотоверхим монастирем і побажати йому Божого благословення в праці із захисту столиці.

Пресслужба Київської Митрополії
Української Православної Церкви (ПЦУ)