Предстоятель ПЦУ митрополит Епіфаній привітав військовослужбовців та капеланів із Днем Збройних сил України.

“В Україні ми маємо тисячі новітніх героїв, які мужньо взяли на себе відповідальність рятувати і захищати, вдень і вночі обороняючи нашу землю від супротивника. Вітаємо їх сьогодні, у День Збройних сил України, та свою вдячність за їхню відданість і самопожертву висловлюємо їм щоденно. Українська Церква підносить молитви за наших захисників і здійснює посильну допомогу: духовну та матеріальну.

Радію, що минулого тижня парламент ухвалив закон про військових капеланів. Священники Православної Церкви України перебувають там, де їх потребують, і – у тому числі – разом з українськими воїнами на фронті, ризикуючи власним життям. Відповідно до закону, Служба військового капеланства стане частиною Збройних Сил України. А отже, ті, хто стояли на обороні духовного фронту нашої держави і раніше належали до захисників держави більше формально, тепер на належному рівні матимуть і юридично закріплений статус.

Тому сьогодні сердечно вітаю українських військовослужбовців та наших капеланів! У ваш день бажаю вам Божого благословення та захисту, і нехай Господь допомагає вам у вашому служінні на благо України!” – зазначив Предстоятель ПЦУ.

Джерело: Пресслужба ПЦУ