Предстоятель Православної Церкви України 12 квітня 2023 року освятив у Свято-Михайлівському Золотоверхому кафедральному соборі великодні паски, які відправляться до українських захисників.

Разом з Блаженнійшим Митрополитом Епіфанієм молилися архієпископ Вишгородський Агапіт, командувач Об’єднаних сил Збройних сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв, військовослужбовці, меценати благодійного фонду Владислави Молчанової та представники ПАТ «Київхліб», які посприяли реалізації цієї ініціативи.

Звертаючись до присутніх Його Блаженство зазначив, що освячуючи ці паски Церква разом з благодійниками хоче передати любов нашим захисникам і захисницям. Предстоятель також сказав, що цей освячений хліб є виявом благословення, щоб наші воїни повернулися додому в доброму здоров’ї й далі розбудовували нашу Батьківщину.

Після відправи Його Блаженство поспілкувався з представниками ЗМІ. Зокрема, відповідаючи на одне із запитань він наголосив, що наші військові мають потребу у духовній підтримці та по особливому її відчувають, оскільки щодня стикаються з жахіттями війни, спричиненої російською агресією.

Джерело – Пресслужба Київської Митрополії
Української Православної Церкви (ПЦУ)